Ірина Верігіна: Корупція на дорогах

Окрім війни і корупції, в нашій країні людей хвилює поганий стан доріг. А в прифронтовому Донбасі ця проблема особливо загострена.

У цьому році почався ремонт дороги, яка з’єднує Луганську і Донецьку області та дає можливість луганчанам добратися до харківської траси. І начебто – це добре починання, але… Ширина цієї дороги викликає великі питання. Дві фури заледве роз’їжджаються. Порушені всі ГОСТи.

А ще хтось із можновладців впродовж всієї догори встановлює бордюри. Невеличка аварійна ситуація може створити колапс на дорозі, неможливо навіть з’їхати на узбіччя! А попереду – зима, сніг, перемети, аварії, а головне, що ніхто не буде знову відповідати за цю кричущу безвідповідальність, прикриваючись війною.

Ремонт цих доріг на Донбасі – це віддзеркалення стилю господарювання у всій країні: влада декларує реформи, а натомість займається окозамилюванням і набиває собі кишені.

Ірина Верігіна, член Політради партії «Батьківщина», голова Луганської обласної парторганізації, Facebook, 8 вересня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова