Владислав Бухарєв: Стан доріг – болюча тема для всіх українців

Стан доріг – болюча тема для всіх українців.

Понад 90% автошляхів перебувають у вкрай незадовільному стані. Особливо часто у своїх зверненнях і на особистих прийомах на дороги скаржаться жителі Сумщини, які щодня їздять ними на роботу, до школи, у справах.

Надзвичайна ситуація склалася з двома аварійними ділянками:

– ділянки дороги завдовжки близько 2 км, яка проходить через село Станова (траса Т-19-13 Ромни – Липова Долина – Лебедин – Тростянець – Мезенівка);

– практично зруйнованої ділянки дороги Велика Писарівка – Богодухів траси Р-45 Суми – Краснопілля – Богодухів.

Тому 2 березня з трибуни Верховної Ради було оголошено два мої депутатські запити до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Голови Комітету ВРУ з питань бюджету Андрія Павелка з проханням терміново виділити з Державного бюджету України на 2018 рік кошти для проведення капітального ремонту вищезгаданих ділянок автодоріг.

Закликаю усіх урядовців і депутатів долучитися до розв’язання цієї важливої проблеми й якнайшвидше виділити відповідні кошти. Це не тільки зробить поїздки громадян через Сумщину більш комфортними і безпечними, а й істотно зменшить соціальну напругу серед місцевих жителів, які щодня змушені долати аварійно-небезпечні ділянки доріг.

Владислав Бухарєв, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 2 березня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова