Вадим Івченко: Заробітна плата співробітників Мін’юсту

Сьогоднішня влада зациклилась на тезисі — давайте дамо чиновникам велику зарплату і тоді вони не крастимуть.

Взимку українців обурили премії керівників НАЗК, де вони самі собі нарахували сотні тисяч гривень. Але, як кажуть, то був лише початок.

Нещодавно український медійний простір знову сколихнув документ, який засвічує заробітну плату співробітників Мін’юсту, яка вже сягає декількох мільйонів гривень!

Так, це міністерство завжди вирізнялось поміж іншими і збільшеними зарплатами і величезними преміями. Хто як не вони вміли підвести певні критерії під виділення коштів — чи то оптимізація, чи то понаднормові, за плідну роботу… Але те, що ми бачимо зараз, навіть пристойним словом назвати неможливо!

1111

Дуже хочеться поспілкуватись з людиною, яка підписала виділення цих коштів. Хочеться запитати її — за що, за які величезні досягнення, особисті внески чи, можливо, «лояльність» та вміння закривати очі, було заплачено, наприклад, головному державному виконавцю 4,5 млн грн?

І така «сором’язлива» дописка: Міністерством юстиції опрацьовується питання щодо обмеження максимального розміру винагороди.

Напевне, «не більше 200 млн грн? Нехай би ці «мільйонери» з’їздили на передову і розповіли про свої «досягнення» тим, хто кожен день заради них ризикує своїм життям. І отримує за це мізерні 8 тисяч.

Вадим Івченко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 21 серпня 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова