Вадим Івченко: Верховна Рада розблокувала обіг земель сільськогосподарського призначення

Європейський суд з прав людини визнав таким, що порушує права людини, мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення.

По-перше, зовнішній вплив на Україну очевидний. І дотискати її з приводу ринку землі продовжуватимуть. Але вчора ухваленими законопроектами Верховна Рада розблокувала обіг земель сільськогосподарського призначення!

У законопроекті про сімейні ферми ми надаємо землю кожному, хто має бажання на ній працювати. Два гектари безоплатно через 7 років, 5 гектарів на викуп.

По-друге, запровадження та продовження мораторію  в жодному разі не було обмеженням прав людини. Потрібно розглядати його як відстрочку, яку брала для себе влада, аби навести лад в земельних питаннях та ухвалити закони, щоб запрацювала земельна реформа.

Також маю зазначити, за три роки ця Верховна Рада ухвалила аж 2 законопроекти по землі: щодо відумерлої спадщини та щодо акуціонів. Вчора проголосовані ще два документи. Інші – роками лежать в комітеті і ледь-ледь проштовхуються на розгляд до парламенту.

 Вадим Івченко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 23 травня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова