Вадим Івченко: У суспільстві немає довіри до правоохоронних органів

Реформа правоохоронних органів не відбувається, про що свідчить вбивство правозахисниці Ірини Ноздровської.

Таку думку у прямому ефірі телеканалу «NewsOne» висловив народний депутат від фракції «Батьківщина» Вадим Івченко.

За його словами, наразі в суспільстві взагалі немає довіри до органів правопорядку.

«Це безумовно жахлива подія. Держава в особі правоохоронних органів повинна взяти такі випадки під свій особистий контроль і в щоденному режимі інформувати про хід розслідування громадськість, родичів правозахисниці, юристів – усіх, хто причетний до цієї справи. Але потрібно дивитись на цю подію ширше: сьогодні постає питання, чи спроможні правоохоронні органи захистити громадян від розгулу насильства та вбивств, які сьогодні відбуваються в країні», – зауважив політик.

Народний депутат від «Батьківщини» також зазначив, що й зараз в органах державної  влади процвітає кумівство, а на керівні посади можуть призначати з огляду на приналежність до тієї або іншої партії.

Вадим Івченко сумнівається у швидкому розслідуванні цієї справи, адже й зараз «в органах державної  влади процвітає кумівство, а на керівні посади призначають людей, які належать до тієї чи іншої партії».

«У нас відбулася реформа правоохоронних органів чи не відбулася? У нас відокремилися правоохоронні органи, скажімо, від політичних партій? У нас є кумівство при призначенні керівників найвищих правоохоронних органів країни чи ні? Є приналежність деяких керівників правоохоронних органів до політичних партій? От, що головне. Це наслідок того, що відповідна реформа правоохоронної системи не спрацювала так, як повинна була спрацювати. Відсутність реформи несе загрозу кожному громадянину країни», – наголосив парламентарій.

Нагадаємо, як заявляла 2 січня лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, керівництво держави має взяти під контроль розслідування вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської і в щоденному режимі інформувати про хід розслідування.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова