Вадим Івченко: Закриття засідання ВРУ – ще один приклад безвідповідальності коаліції

Сьогоднішня ситуація з роботою Верховної Ради – це приклад безвідповідальності коаліції перед виборцями та народом України.

Про це сьогодні в ефірі телеканалу «Рада» заявив народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко, коментуючи ситуацію із закриттям ранкового засідання ВРУ.

«Це ще один сигнал нашим виборцям та суспільству, що парламент не здатен нормально працювати. Взагалі, зазвичай на середу виносяться законопроекти, які не вирішують питання розвитку економіки чи захисту наших громадян. А ще й дві фракції – «Народний фронт» та БПП – спочатку оголошують перерву, блокують трибуну, а потім взагалі заступник голови ВР закрила ранкове засідання», – сказав він.

За словами Вадима Івченка, «на фоні того, що за тиждень приймається тільки декілька законопроектів, таким чином затягувати роботу — неприпустимо!»

Парламентар нагадав, що вчора, 14 березня, під час виступів голів фракцій всі майже одностайно застерегли владу від силового розгону блокувальників торгівлі з окупованими територіями.

Як відомо, сьогодні віце-спікер парламенту Оксана Сироїд закрила ранкове засідання Ради після вимоги депутатів трьох фракцій дати слово правоохоронцям, що брали участь в інциденті з народним депутатом 14 березня у Слов’янську.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова