Вадим Івченко: Саме «Батьківщина» розпочала боротьбу з офшорами

Усі так звані реформи уряду зводяться лише до того, що він постійно залазить до кишень найбідніших верств населення.

Таку думку висловив народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко під час програми «Великий ефір» на телеканалі «NewsOne».

«Ми насправді бачимо такі ініціативи: єдина ціна на газ для всіх категорій споживачів; підвищення тарифів на опалення житла з 1 липня на 75-90%; чергове підвищення цін на електроенергію на 80-90%», – обурився він.

Івченко також закцентував увагуна тому, що говорять цифри: на 8,3% збільшились надходження в державний бюджет. Натомість спостерігажться зменшення надходжень в пенсійний фондна 15,2% .

«Тобто це означає що збільшення надходжень у державний бюджет відбувається не за рахунок росту економіки», – вважає політик.

Відповідаючи на запитання щодо законопроектів про деофшоризацію, Вадим Івченко наголосив, що якраз за ініціативи «Батьківщини» розпочався процес обговорення цієї проблеми.

«Якби ми цього не зробили, ті люди, які оптимізують свої податки через офшори, самі б з такою ініціативою не виступили», – вважає депутат.

Івченко

Він також нагадав позицію голови Комітету з питань податкової та митної політики Верховної ради України.

«Ніна Южаніна сказала, що ми не повинні нашкодити бізнесу. А який саме бізнес вона мала на увазі? Той, який працює в Україні та на Україну, чи той, який не сплачує податки, ховаючи гроші в офшорах? Вона жодного слова не сказала про те, що ці закони потрібні для того, аби наповнювати український бюджет!» – обурився Вадим Івченко.

Нагадаємо, раніше лідер фракції «Батьківщина» заявила про те, що питання деофшоризації України блокують бізнес-партнери Президента України з двох парламентських фракцій БПП та «Народного фронту», які ведуть свій бізнес через офшори.

Юлія Тимошенко також переконана, що  українські бізнес-клани гальмують процес деофшоризації країни та чинять перепони на шляху ухвалення законопроектів «Батьківщини» №№4380 та 4381 , які пропонують введення прямої заборони на офшорну діяльність компаній та суттєве зменшення податків для бізнесу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова