Вадим Івченко: Розслідування злочинів Майдану має бути справою честі для влади

У нинішньої влади нема політичної волі розслідувати злочини Майдану.

Про це в ефірі телеканалу «NewsОne» заявив народний депутат, член фракції «Батьківщина» Вадим Івченко.

«Майдан вимагав знайти і покарати винних у побитті студентів, цинічному розстрілі сотні мирних людей, покарати винних осіб режиму Януковича. Вже четверта річниця Революції Гідності минає, але й досі вимоги Майдану не виконані. Як люди, які прийшли до влади на плечах загиблих, можуть дивитись в обличчя їх рідним та близьким?» – обурився політик.

Він також висловив здивування тим, що провину за затягування процесу покладають на рядових виконавців.

«Коли чуєш розповіді, що винні в затягуванні слідства якісь виконавці, клерки  то дивуєшся. Невже не можна звільнити нерезультативну людину і призначити ту, яка візьметься за справу? Чи може справа в іншому. В неефективному управлінні та слабкій владі, яка не має політичної волі закінчити розслідування», – сказав Івченко.

Депутат наголосив, що відтягування часу згубно впливає на доказову базу, адже зникають документи, речові докази.

«Що ця влада взагалі в змозі зробити? Оновити судову систему  – ні, реформувати суди –  ні. Теж саме зі справами Майдану. На мою думку, до перезавантаження влади жодного провадження по злочинам Майдану так і не буде доведено до суду. Хоча це мала б бути справою честі! Слабкий президент, політично залежні органи влади, корупційні суди і далі продовжуватимуть захищати злочинців та корупціонерів», – зауважив Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова