Вадим Івченко про Новий курс: Створення сімейних ферм забезпечить мільйони робочих місць

Запропонований «Батьківщиною» Новий економічний курс за 5-7 років змінить агросектор і забезпечить мільйони робочих місць.

Про це в інтерв’ю «New Format» зазначив народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко.

За його словами, сьогодні в сільському господарстві 460-470 тисяч офіційно працюючих, а решта — 4,5 млн – це одноосібники, які не отримують пенсії, не сплачують податки, не мають стажу, а їхня продукція в нелегальному обігу.

Політик навів приклад Польщі, де 2 млн 600 тис. господарств мають по 10 гектарів – це 26 млн гектарів.

«Нам потрібно завести ці 4,5 млн одноосібників до організованого ринку. І саме це буде стимулом для створення сімейних фермерських господарств. Якщо кожного року в країні буде створюватись від 50 до 100 000 сімейних фермерських господарств, то за декілька років буде вирішено питання щодо робочих місць на селі, податків до місцевих бюджетів. До того ж люди отримуватимуть соціальну підтримку та пенсійний стаж», – зазначив депутат від «Батьківщини».

Окрім того, як зазначив Вадим Івченко, Новий економічний курс Юлії Тимошенко передбачає знищення монополій, створення чесної конкуренції, надання людям можливості отримати кошти під інвестиційні проекти, під розвиток власного господарства, модернізуватися і поступово нарощувати свій потенціал.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова