Вадим Івченко: Порошенко використовує брудні технології для підняття свого низького рейтингу

Президент Петро Порошенко використовує для підняття свого низького рейтингу всі можливі брудні технології, не гребуючи виділенням державних коштів на власну агітацію.

Про це в ефірі «5 каналу» повідомив народний депутат від «Батьківщина» Вадим Івченко.

За його словами, з усіх регіонів країни надходять повідомлення про приведення в повну бойову готовність усієї вертикалі виконавчої влади на місцях для того, щоб забезпечити проходження у другий тур виборів чинного президента.

«Деякі міські голови збирають вчителів, лікарів і, погрожуючи звільненням, прямо вимагають прийти на вибори та підтримати Порошенка. На заводи дали розпорядження, за кого потрібно голосувати. І це тільки деякі із залучених схем», – заявляє політик.

Вадим Івченко також розповів про організацію мережі підкупу, де пропонуються гроші за голос в підтримку обраного кандидата.

«У місті Дніпро, у грудні, під час ухвалення бюджету на соціальний захист було виділено 1,8 млн грн, а в січні проводиться позачергова сесія і виділяється аж 140 млн. У 70 разів більше! Потрібно розуміти, що ці кошти з неба не беруться. Вони знімаються з бюджету розвитку, з усіх інших статей. Чинний президент розпорядився заплатити з місцевих коштів своїм агітаторам під виглядом статей соціального забезпечення», – наголошує представник «Батьківщини».

«Батьківщина» неодноразово заявляла про застосування адмінресурсу з боку команди президента, підкуп виборців, залякування представників партій. На сьогодні вже є відкриті справи щодо порушення виборчого законодавства.

«Ми фіксуємо всі неправомірні дії, передаватимемо їх правоохоронним органам та домагатимемось, щоб вони були доведені до кінця», – зазначають у партії.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова