Вадим Івченко: Обіг землі має враховувати загальнодержавні цілі, але головне – людину

Учора зустрівся з представниками USAІD – директором Офісу економічного розвитку Місії Фархадом Гауссі, спеціалістом з управління проектами Місії Анною Богдановою, юридичним радником проекту USAID «Агросільрозвиток» Павлом Кулінічем.

Це одна з перших зустрічей, потсвячена темі обігу сільськогосподарської землі в Україні, які я планую провести з усіма нашими ключовими партнерами, які допомагають Україні побудувати демократичну, безпечну та заможну на основі партнерських стосунків країну.

Пояснив позицію ВО «Батьківщина» та свою особисто щодо величезної кількості чинників, чому саме відкриття обігу земель сьогодні лише зашкодить і в довгостроковій перспективі країні нічого не дасть.

Обіг землі має враховувати загальнодержавні цілі і головне – людину! Розповів про земельні законопроекти, які вже напрацьовані, і чого ще потребує наше законодавство.

Поділився своїм баченням щодо майбутнього нового курсу аграрної політики України, який наша фракція напрацьовує і планує впроваджувати.

Результатом зустрічі стала домовленість щодо напрацювання з нашого боку дорожньої карти земельної реформи з включенням в неї конкретних індикаторів та маркерів, завдяки яким можна буде побачити, як саме виконуватиметься наша аграрна стратегія.

Мені здалось, що в усіх питаннях досягли порозуміння. Працюємо далі!

Вадим Івченко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 31 травня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова