Вадим Івченко: Недоторканність потрібно знімати з депутатів, суддів і президента

Питання недоторканності потрібно вирішувати системно та знімати її з депутатів, суддів і президента.

Про це на телеканалі «ZIK» заявив народний депутат від фракції «Батьківщина» Вадим Івченко.

«Зняття депутатської недоторканності, працюючий Антикорупційний суд і нове виборче законодавство – головні аспекти, які змінять український політикум», – вважає він.

Депутат наголошує, що після зняття недоторканності в депутати не підуть ті, хто прагнуть «присмоктатися» до державного бюджету, адже у нас працюватиме НАБУ та Вищий антикорупційний суд.

«Упевнений, що нове виборче законодавство змінить палітру українських політиків, які своїм головним завданням вважатимуть ухвалювати потрібні для розвитку країни закони», – зауважив парламентарій.

Утім депутат також зазначив, що питання зняття недоторканності має бути системним, щоб ні депутати, ні судді, ні президент не мали особливих привілеїв.

«Сьогодні колегія суддів, так само як і парламент у випадку депутата, вирішує: позбавити суддю недоторканності чи ні. Також питання виникає і щодо президента, адже НАБУ чомусь не може відкрити справу проти президента. Відтак, поки що у нього є імунітет робити будь-що в країні», – констатував Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова