Вадим Івченко: Нам потрібне не шоу на інавгурації президента, а перспективи розвитку країни

Українцям треба думати не про шоу під назвою «інавгурація», а про перспективи майбутнього розвитку країни та перші кроки нового президента.

Про це в ефірі телеканалу ЗІК заявив народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко.

«Усі процедури інавгурації прописані в законі. Єдине, чого дійсно чекають від цієї події, — почути в промові новообраного президента його бачення подальшого курсу України. Йому вже потрібно вкладати зміст у свої виступи. Адже за весь час, який пройшов після виборів, так ніхто і не розуміє, яким є бачення Зеленського зовнішньої та внутрішньої політики, антикорупційної сфери, інших галузей, у яких президент за Конституцією має вирішальний вплив», – сказав політик.

Вадим Івченко зазначив, що не потрібно робити з цієї інавгурації «шоу, якого Україна ще не бачила». Політик також спростував закиди у навмисному затягуванні інавгурації новообраного президента.

«14 травня Верховна Рада проголосує за постанову щодо дати інавгурації. Але потрібно приблизно два тижні, аби дати час представникам міжнародної спільноти внести в графік високопосадовців терміни для відвідання цієї події в Україні. І чутки про те, що Рада навмисно затягує інавгурацію – це неправда», – наголосив народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова