Вадим Івченко: Ми маємо зробити сільськогосподарські кооперативи противагою агрохолдингам

Сьогодні в селі Трибухівці Тернопільської області Аграрний комітет проводить виїзне засідання на тему: «Проблеми ефективного розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів в Україні та шляхи їх вирішення», «Сучасний стан та перспективи розвитку садівництва і переробки фруктів в Україні».

За статистикою, в Україні в особистих селянських господарствах виробляється 97- 99% картоплі, 80% овочів, плодів і ягід, близько 80% молока і до 50% м’яса. І виробляється вона практично вручну. І найголовніше – не має цивілізованих каналів збуту. Ми маємо зробити обслуговуючі сільськогосподарські кооперативи противагою агрохолдингам і посередницьким структурам, які вже фактично монополізували ринки збуту аграрної продукції.

Головною метою засідання є обговорення з народними депутатами України, представниками Міністерства аграрної політики та продовольства України, науковцями та галузевими громадськими організаціями і компаніями питань подальшого розвитку та функціонування в Україні сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, формування конструктивних пропозицій щодо вирішення проблемних питань кооперації в державі, окреслення реального стану розвитку садівництва в Україні і конкретних механізмів державної підтримки цієї галузі.

Вадим Івченко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 13 вересня 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова