Вадим Івченко: Країна потребує змін у різних сферах

Конституційні зміни, відродження економіки та посилення ролі громадянського суспільства – це ті процеси, які мають відбуватися паралельно і досить швидко. Адже цього потребує країна.

Про це у коментарі INTV перед початком Всеукраїнського форуму «Новий курс України», ініційованого лідером «Батьківщини» Юлією Тимошенко, сказав народний депутат Вадим Івченко.

На жаль, за його словами, за останні чотири роки нічого нового президент не зробив. Відбувалися хаотичні дії, люди не відчули того, що було обіцяно перед виборами.

«Сьогодні лідер «Батьківщини» презентує бачення нового курсу України. Хочемо почути, як вона пропонує відбудовувати країну, які економічні, інституційні зміни пропонує. Ми будемо тією силою, яка буде реалізовувати напрацювання лідера і будемо її підтримувати », – сказав Івченко.

Він вважає, що конституційні, економічні зміни, посилення ролі громадянського суспільства тощо мають відбуватися паралельно і досить швидко.

«Мають бути паралельні процеси. По-перше – це певні конституційні зміни. Без них не зможемо обрати дуалізм влади – президент і прем’єр. Оскільки прем’єр це коаліційна фігура, бачення якої може не співпадати з президентом. Тому інституційні зміни мають бути», – зазначив парламентарій.

По-друге, сказав народний депутат, маємо посилювати роль громадянського суспільства та відроджувати економічний потенціал. Зокрема, необхідно  давати дешеві кредити, робити інноваційні проекти, створювати нові робочі місця. Цього сьогодні потребує країна.

INTV, 15 червня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова