Вадим Івченко: Держбюджет на 2019 рік – антисоціальний

Державний бюджет на 2019 рік є антисоціальним, і якщо його не змінити, значна кількість українців може опинитися за межею бідності.

Про це в ефірі «Українського радіо» заявив народний депутат фракції «Батьківщина» Вадим Івченко.

За його словами, наразі люди їдуть з країни в пошуках заробітку цілими сім’ями, а бюджет на 2019 рік має всі можливості пришвидшить цей процес.

«Державний бюджет спрямований виключно на покриття зовнішніх боргів та збільшення асигнувань правоохоронним органам. Наприклад, на прокуратуру виділено в десятки разів більше грошей, ніж на молодіжне будівництво, на яке заклали смішні 7 млн грн. Незрозуміло, що за ці кошти можна побудувати!» – зазначив він.

Політик також обурився прогнозом уряду щодо зменшення інфляції до 7,4%: «Під час підняття тарифів, яке невдовзі відбудеться, автоматично зростають ціни на все — на продукти харчування, на паливно-мастильні матеріали, на товари та логістику, на проїзд. І, звісно, зросте інфляція. І вона ніяк не може зменшуватись, як прогнозує це уряд».

Стосовно розрекламованого підняття мінімальної заробітної плати, то, ймовірно, це потрібно команді президента для суттєвого зниження кількості субсидій, переконаний Вадим Івченко.

«На 2019 рік у бюджеті значно урізають виплати по субсидіях. Але потрібно розуміти, що після підняття заробітних плат також почнуть зростати і ціни. Отже, люди, навіть отримавши підвищену заробітну плату, все одно зможуть отримати за неї такий самий набір продуктів та послуг. Натомість у субсидіях їм вже будуть відмовляти», – попередив депутат від «Батьківщини».

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова