Вадим Івченко: «Батьківщина» підтримає звільнення Уляни Супрун

«Батьківщина» підтримає звільнення в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун та її заступника Олександра Лінчевського.

Про це заявив народний депутат від фракції Вадим Івченко в ефірі телеканалу ZIK.

Він нагадав, що ще рік тому політична сила Юлії Тимошенко виступала з вимогою звільнити Уляну Супрун.

«Влада вже давно віддала Україну в зовнішнє управління. Усі «варяги», яких привів до влади президент Порошенко (Яресько, Квіташвілі, Супрун), напевне, є професіоналами. Проте розбудова України, однозначно, не є їхнім завданням», – наголосив політик.

Парламентарій звернув увагу на ситуацію із шахрайськими схемами під час закупівлі ліків.

«Із 2015 року на закупівлю ліків було виділено 12 млрд грн. Гроші проплатили, але до 2018 року ліків поставили лише на 6 млрд грн. Мільярдні суми пішли на різні міжнародні організації охорони здоров’я, а вони не можуть виконати умови поставки! І міністерство не може їх «дотиснути» виконати вимоги, які перед ними ставлять наше законодавство й наші платники податків. Йдеться про життя українців з онкологічними та іншими важкими хворобами. Хто має відповісти за те, що ліки в Україну постачаються невчасно?» – запитав Вадим Івченко.

Також він зазначив, що так званою «медичною реформою», яку проводить Супрун, влада взагалі позбавляє людей доступу до медичних послуг.

«Батьківщина» голосувала проти урядової медичної реформи, оскільки вона є продовженням політики знищення української нації. Окрім того, сьогодні при Міністерстві охорони здоров’я працюють люди, які не можуть фахово реформувати нашу медицину», – заявив Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова