Вадим Івченко: «Батьківщина» має стратегічний план розвитку села

Народний депутат від фракції «Батьківщини» Вадим Івченко розповів під час зустрічі з аграріями в містах Лохвиця та Заводське на Полтавщині про розвиток агросектору та необхідність продовження мораторію на продаж землі.

Найбільше багатство держави — земля. Вона нині потребує захисту, а українське селянство — підтримки.

Наша політсила має стратегічний план розвитку агросектору. Необхідно терміново напрацьовувати таку законодавчу базу, яка б дала змогу вільно працювати і заробляти.

Зараз важливим питанням у сфері агропромисловості є передача землі за межами населених пунктів місцевим громадам..

Недолуга політика нинішньої влади призвела до того, що українське село вже доведене до межі зубожіння. Наша фракція постійно відстоює інтереси села в парламенті.

Один із найвагоміших здобутків — продовження мораторію на продаж землі. Бо від початку мали чітку позицію — в жодному разі не допустити відвертого грабунку.

Ще один напрямок роботи — захист селян від рейдерства. Це завдання виконують наші антирейдерські штаби. Сюди звертаються за допомогою фермери, в яких нахабно віджимають землю чи врожай. Ми маємо зробити все можливе, щоб головне багатство країни не опинилося в руках земельних магнатів.

Ми проштовхнули в парламенті закон про розвиток сімейних господарств. Люди, які готові не тільки виробляти продукцію для себе, а й продавати, можуть створювати сімейні ферми. Для цього треба зареєструватися в органах фіскальної служби. Тоді ферма отримає статус товаровиробника.

Держава має запропонувати перелік програм, які дозволять йому розвивати свою продукцію, купувати сучасне обладнання, облаштовувати заготівельні пункти і просити за це відшкодування.

Прогнозуємо, що в рік можна створювати до 200 тисяч таких підприємств. Це дозволить задіяти 800 тисяч працівників у сільському господарстві. Нині їх тільки 480 тисяч.

Це — наша політика, яка насамперед  спрямована на людину.

 Анна Лакиза, Gazeta.ua, 7 квітня 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова