Вадим Івченко: Антирейдерський закон має бути ухвалено

Народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко закликає Верховну Раду ухвалити законопроект щодо протидії рейдерству (№8121).

Як зазначив політик, цей документ запобігає протиправному поглинанню та захопленню підприємств в аграрному секторі, запобігає неправомірному заволодінню землею шляхом подвійної реєстрації договорів оренди, захопленню майна підприємств, привласненню корпоративних прав та накладенню арешту на майно та активи підприємств.

Вадим Івченко обурився тим, що законопроект тричі не набирав потрібної кількості голосів у рейтинговому голосуванні.

«Сьогодні фракції в залі за рахунок законопроектів вирішують багато особистих «забаганок». Але ж ми з вами представники народу! І коли повертаємось у свої округи, то маємо прозвітувати, як парламент вирішує найболючіші проблеми суспільства. Як ви будете дивитись в очі своїм виборцям?» – наголосив він, виступаючи з трибуни.

Політик нагадав, як від кожної фракції депутати виводили на прес-пойнт людей, в яких стріляли, катували, відбирали майно.

«Це питання не тільки аграріїв і пайової землі, а й всіх тих, хто має рухоме та нерухоме майно і збирається його реєструвати», – зазначив Вадим Івченко.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада відправила на повторне друге читання законопроект №8121 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова