Юлія Тимошенко: У президента є усі повноваження для оголошення референдуму щодо заборони продажу землі

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко переконана, що президент Петро Порошенко не може самостійно вирішувати питання продажу землі, не порадившись з народом, і має усі повноваження для того, щоб своїм указом оголосити Всеукраїнський референдум щодо земельного питання.

Про це вона заявила журналістам в кулуарах парламенту, коментуючи питання щодо ініціативи партії «Батьківщина» та Асоціації фермерів 19 квітня дати старт збору 3 мільйонів підписів щодо референдуму про заборону продажу землі.

«Президенту України не потрібно навіть 3 млн підписів, якщо він сам розуміє, що в людей потрібно запитати їхню думку про продаж сільськогосподарської землі. У нього є право за Конституцією просто видати указ про проведення референдуму», – сказала Тимошенко.

Окрім цього, Голова фракції нагадала, що згідно з нещодавнім опитуванням, яке провів один з телеканалів і в якому взяли участь близько 30 тисяч українців, 97% респондентів виступили проти продажу землі.

З огляду на це, Юлія Тимошенко звернулася до президента з проханням винести земельне питання на Всеукраїнський референдум і тим самим продемонструвати, що він не на боці олігархів, а на боці народу.

«Я звертаюся до Президента України Петра Порошенка: «Пане президенте, якщо ви – гарант Конституції, якщо ви служите людям, – оголосіть указ про проведення референдуму щодо визначення думки української нації про продаж сільськогосподарської землі», – наголосила лідер «Батьківщини».

Відсутність президентського указу з цього питання, на її думку, стане свідченням того, що глава держави перебуває на боці тих, хто хоче за копійки забрати землю в народу: «Ви маєте сотні тисяч гектарів і ви хочете узаконити продаж сільськогосподарської землі для себе і аграрної мафії, яка біля вас в’ється».

Юлія Тимошенко нагадала, що «Батьківщина» має намір захищати землю разом з народом, зокрема й через проведення Всеукраїнського референдуму.

«Усім народом треба заборонити їм торкатися брудними руками нашої сільськогосподарської землі. Це наш останній ресурс, який дасть можливість Україні піднятися з колін, коли ця банда піде геть», – підсумувала Голова партії.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова