«Тарифні суди» можна виграти, якщо у суддів є хоча б крапля відповідальності, – Юлія Тимошенко

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко очікує на перемогу в судових процесах щодо тарифів проти уряду та НКРЕКП.

Про це вона заявила в ефірі телеканалу «NewsOne», відповідаючи на запитання телеглядачів програми «Велике інтерв’ю з Євгеном Кисельовим».

«Я чекаю на перемогу!» – заявила політик і нагадала, що у Окружному адміністративному суді міста Києва розглядаються два її «тарифні» позови: проти Кабінету Міністрів – за незаконне збільшення вдвічі ціни на газ, та проти НКРЕКП, яка вдвічі збільшила тарифи на тепло та воду, не маючи на це законних підстав.

«Ні уряд, ні НКРЕКП не мали права за своїм повноваженнями, функціями встановлювати ці тарифи. Уряд за законом не має права встановлювати ціну на газ. Ми спробуємо виграти ці суди, якщо у суддів є хоча б крапля відповідальності», – наголосила Юлія Тимошенко.

Як відомо, 31 серпня, Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив рішення про закінчення підготовчого провадження за позовом Юлії Тимошенко проти уряду щодо скасування постанови про встановлення єдиної ціни на газ, та призначення судового засідання для розгляду по суті на 23 вересня.

Також Окружний адміністративний суд закінчив попереднє провадження щодо позову лідера «Батьківщини» проти НРКЕКП і призначив розгляд справи по суті на 30 вересня.

Тексти позовів можна переглянути тут:

Оскарження Постанови КМУ №315

Позов до НКРЕКП

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова