Суд призначив розгляд «тарифної» справи проти уряду на 23 вересня

Сьогодні, 31 серпня, Окружний адміністративний суд Києва ухвалив рішення про закінчення підготовчого провадження за позовом Юлії Тимошенко проти уряду щодо скасування постанови про встановлення єдиної ціни на газ, та призначення судового засідання для розгляду по суті.

Перше засідання призначено на 23 вересня о 10:00. Справу розглядатиме колегія у складі трьох  суддів.

У засіданні взяли участь лідер партії та члени фракції «Батьківщина» у парламенті.

14191321_1244777555566298_199167492_o

Як заявила перед початком засідання Юлія Тимошенко, «Батьківщина» вимагатиме, щоб суд якомога швидше розглянув позови до уряду та НКРЕКП та до початку опалювального періоду скасував відповідні постанови про підвищення вдвічі ціни на газ, гарячу воду та тепло.

Нагадаємо, суд за позовом Юлії Тимошенко проти уряду розпочав попереднє засідання ще 27 липня. Тоді було оголошено перерву для того, щоб витребувати завірені копії витягу протоколу засідання Кабміну від 27 квітня  2016 р. та документів, на підставі яких була прийнята постанова № 315 про встановлення ціни на газ.

Окрім цього, Окружний адміністративний суд м. Київ завершив попереднє провадження щодо позову Юлії Тимошенко проти НРКЕКП і призначив розгляд справи по суті на 30 вересня.

Тексти позовів можна переглянути тут:

Оскарження Постанови КМУ №315

Позов до НКРЕКП

Фото із засідання суду– за посиланням.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова