Суд призначив розгляд «тарифної» справи проти НКРЕКП на 30 вересня

Окружний адміністративний суд м. Київ завершив попереднє провадження щодо позову Юлії Тимошенко проти НРКЕКП і призначив розгляд справи по суті на 30 вересня.

Про це заявив журналістам представник Юлії Тимошенко в суді Олександр Трохимець, коментуючи журналістам ухвалу сьогоднішнього попереднього засідання.

Відповідно до ухвали суду 30 вересня суд розпочне розгляд справи по суті. І справу буде розглядати колегія з трьох суддів, яку залучають у випадку особливої складності позову.

Нагадаємо,  під час сьогоднішнього засідання Олександр Трохимець заявив журналістам про те, що сторона позивача заявила до суду додаткові клопотання, найголовніше з яких  –  про зупинення дії оскаржуваних постанов НКРЕКП про підвищення тарифів до винесення рішення суду.

«Ми бачимо, що відповідач, а також сторони, які на його боці, зокрема, Мінюст та монополісти,  хочуть затягнути процес, щоб суд не виніс жодного рішення до початку опалювального сезону», – пояснив він.

На його думку, таким чином більшість населення змушена буде сплачувати необґрунтовані завищені тарифи і цей факт буде використано як мовчазну згоду населення на нові тарифи.

Як відомо, «Батьківщина» подала два позови до Окружного адміністративного суду Києва щодо незаконного підвищення ціни на газ, тарифів на централізоване опалення і водопостачання.

У іншому позові – проти уряду Володимира Гройсмана – Юлія Тимошенко вимагає скасувати постанову, якою Кабінет міністрів відмінив так звані соціальні норми споживання газу і встановив єдину ціну на газ.

Ще одне попереднє засідання Окружного адміністративного суду Києва у справі щодо позову Юлії Тимошенко проти уряду відбудеться 25 серпня.

Тексти позовів можна переглянути тут:

Оскарження Постанови КМУ №315

Позов до НКРЕКП

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова