Таїровська СВК оголосила остаточні результати виборів: переміг Тимур Хасаєв

10 лютого Таїровська селищна виборча комісія, що на Одещині, оголосила результати виборів на посаду Таїровського селищного голови та депутатів ради об’єднаної територіальної громади.

Переможець виборів – Тимур Хасаєв, який балотувався за підтримки «Батьківщини» й отримав 1853 голоси виборців.

Голова виборчої СВК Олег Буравльов зачитав постанову №409, згідно з якою Тимур Хасаєв зареєстрований Таїровським селищним головою.

В Одеській обласній «Батьківщині» нагадують, що, захищаючи волевиявлення виборців, Тимур Хасаєв пройшов дві інстанції адміністративного суду та дочекався постанови Центральної виборчої комісії, яка зобов’язала Таїровську СВК зареєструвати обраних голову та депутатів громади.

Тільки після цього Тимура Хасаєва, якого на виборах підтримала «Батьківщина», офіційно визнали переможцем і оголосили Таїровським селищним головою.

Таїровська СВК оголосила результати виборів аж через 48 днів після дня голосування.

Зауважимо, що Тимур Хасаєв є сином представника «Батьківщини» Хасана Хасаєва, колишнього голови селища Таїрового, якого місцева виборча комісія попри рішення суду не допустила до участі у місцевих виборах, що відбулися 24 грудня.

Таїровська СВК також встановила результати голосування за кандидатів у депутати ОТГ – комісія визнала обраними та зареєструвала 20 із 26 депутатів ради.

Тепер самоврядний орган громади зможе нарешті розпочати роботу, повідомляє прес-служба Одеської обласної парторганізації.

Читайте також:
Іван Крулько: ЦВК має зупинити беззаконня у Таїровській ТВК
Таїровську ТВК зобов’язали направити виборчі бюлетені на експертизу

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова