Іван Крулько: ЦВК має зупинити беззаконня у Таїровській ТВК

ЦВК має зайнятись своїми прямими обов’язками та припинити повноваження Таїровської ТВК, яка чинить беззаконня і намагається сфальсифікувати місцеві вибори в ОТГ.

З такою публічною заявою-вимогою виступив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ефіру на телеканалі «Прямий».

За його словами, резонансна історія виборів у Таїровській ОТГ триває й досі. Причиною цього є те, що ЦВК, за заявою «Батьківщини», й досі не припинила повноваження Таїровської ТВК, яка чинить  беззаконня.

«Уже після Нового року Овідіопольська районна виборча комісія прийняла постанову, якою зобов’язала Таїровську ТВК відправити бюлетені на експертизу. Бюлетені хочуть кудись вивезти і знищити. Це те, що зараз робиться у Таїровській ТВК. І ЦВК у даному випадку бездіє», – зауважив Іван Крулько, додавши, що заява у ЦВК щодо беззаконня в Таїровській ТВК подана ще до Нового року.

26654479_1592104347504339_1350360867_o (1)

Він нагадав, що спочатку через позбавлення громадянства чинного голови Таїрового Хасана Хасаєва не  допустили до виборів, не допомогли його поновити  й судові рішення.

Як наслідок, зауважив  політик, із виборів у цій ОТГ разом із Хасаєвим було знято всіх кандидатів у депутати до ради від «Батьківщини». Коли ж на виборах переміг син Хасаєва – Тимур, який йшов як самовисуванець, у ТВК вирішили влаштували перерахунок голосів, аби сфальшувати вибори, додав Крулько.

«Давайте вже зупиняти цю вакханалію і беззаконня виборчої комісії, яку ви самі створили. Бо як  бездіяльність поліції у Вишгороді призвела до того, що загинула людина, що її було по-звірячому вбито, так само зараз через бездіяльність ЦВК у Таїровській громаді хочуть переглянути вибір людей і сфальсифікувати вибори», – резюмував заступник Голови партії, закликавши ЦВК діяти.

Насамкінець Іван Крулько додав, що якби ЦВК вчасно виконала свою функцію і була б інша комісія,  то про вибори в ОТГ 24 грудня вже давно би забули.

Відповідаючи на питання ведучої щодо зміни складу ЦВК, парламентар зауважив, що повноваження її діючих членів давно збігли та їх треба  оновити.

«Це вимога здорового глузду, закону і про це говорять всі міжнародні партнери. Бо Охендовський, як вірний учень Ківалова і Партії регіонів, добре порахує на будь-яких виборах», – скептично спрогнозував Іван Крулько.

Читайте також:

Таїровську ТВК зобов’язали направити виборчі бюлетені на експертизу

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова