Сергій Євтушок: Зміст Меморандуму з МВФ – вирок українській владі

Українська влада погрузла в корупції і, захищаючи власні бізнесові інтереси, демонструє тотальну некомпетентність в управлінні державою.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок у прямому ефірі програми «Перші про головне» на телеканалі «ZIK».

«Українці мають право знати, що їм готує влада. Продаж сільськогосподарської землі, підвищення пенсійного віку та скорочення низки соціальних програм для населення – ось які зобов’язання взяли на себе президент, прем’єр-міністр та глава Нацбанку, особисто підписуючи Меморандум з МВФ. Саме такий, нищівний для країни шлях обрали українські керманичі», – зазначив парламентар.

Сергій Євтушок нагадав, що «Батьківщина» зареєструвала пакет законопроектів, покликаних оздоровити економіку країни та принести додаткові кошти до дохідної частини українського бюджету за рахунок деофшоризації, збільшення податку на дивіденди для олігархів. Але, на жаль, експертних пропозицій фракції досі не було враховано.

«Філософія управління державою чинної влади має в пріоритеті отримання надприбутків для окремих бізнесових кіл та не відповідає потребам українських громадян, як це мало би бути відповідно до Конституції», – зазначив народний депутат.

Він також наголосив, що «Батьківщина» не веде жодних перемовин щодо створення коаліції з будь-якими політичними силами та вимагає зміни чинної владної команди.

«Необхідно негайно припинити нищення нашої держави та усунути чинну українську владу, яка грабує власний народ, надаючи преференції агрохолдингам та окремим бізнесовим колам, підтримує торгівлю на крові як з ОРДЛО, так і з самою Росією», – переконаний народний депутат.

Окрім цього, він зазначив, що «Батьківщина» буде продовжувати наполягати на відставці уряду та відкритті кримінального провадження щодо глави Національного банку України.

«Ми вимагаємо від апарату Верховної Ради України негайно зареєструвати постанову про відставку Кабінету міністрів. Зважаючи на некомпетентність в управлiннi державою та служіння інтересам кланів, що призвело до руйнування Української економіки, прем’єр-міністр Гройсман та голова НБУ Гонтарева мають піти», – наголосив Сергій Євтушок.

Нагадаємо, фракції Юлія Тимошенко сьогодні  на Погоджувальній раді керівників парламентських фракцій та комітетів наголосила: «Батьківщина» вимагає негайно провести в парламенті слухання щодо Меморандуму з МВФ, який планує підписати влада.

Проект Меморандуму між Україною та МВФ

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова