«Батьківщина» не веде жодних переговорів про створення нової коаліції

«Батьківщина» не веде жодних переговорів про створення нової коаліції у Верховній Раді України.

Про це заявила лідер фракції Юлія Тимошенко, відповідаючи на запитання журналістів на брифінгу за підсумками Погоджувальної ради керівників парламентських фракцій та комітетів.

Вона назвала неправдою заяви низки політиків про нібито проведення переговорів щодо створення нової коаліції за участю «Батьківщини».

«Я хочу дуже чітко та ясно заявити – це обман! Наша партія не веде жодних перемовин ні з президентом, ні з іншими політичними силами про те, щоб увійти знову до коаліції, яка руйнує сьогодні нашу державу та наше суспільство. Це не входить в наші плани. Ми вважаємо, що кожен, хто наразі залишається в цій коаліції, утримуючи цю владу, практично здає Україну», – заявила парламентар.

Лідер «Батьківщини» зазначила, що українське суспільство має об’єднатися та наполягати на демонтажі чинної владної команди. І розпочати треба, на думку політика, зі звільнення голови уряду та НБУ і всіх, хто довів країну до такого жахливого руйнівного стану.

Юлія Тимошенко також повідомила, що у вівторок уся фракція «Батьківщина» піде до голови парламенту з вимогою негайно зареєструвати відповідні постанови про звільнення Володимира Гройсмана та Валерії Гонтаревої.

Читайте також:

«Батьківщина» наполягає на відставці прем’єр-міністра та голови Нацбанку, які руйнують Україну

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова