«Батьківщина» наполягає на відставці прем’єр-міністра та голови Нацбанку, які руйнують Україну

«Батьківщина» продовжує наполягати на відставці прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та голови Нацбанку України Валерії Гонтаревої, які руйнують державу та вбивають економіку.

Відповідне питання лідер фракції Юлія Тимошенко знову порушила сьогодні на засіданні Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій та комітетів.

Вона звернулась до голови ВРУ з вимогою включити це питання до порядку денного.

Юлія Тимошенко звернула увагу, що Україна увійшла в десятку найбідніших країн світу, посівши сьоме місце: «Ось результат розмов про реформи та про боротьбу з корупцією».

За її словами, згідно з даними Держкомстату, інфляція в Україні в лютому перейшла всі межі: «Не індексуються пенсії та заробітні плати. До того ж, наша держава очолила рейтинг за рівнем смертності дітей-немовлят та проділь. Також з 1 березня подорожчала електроенергія на тлі заяв уряду про чергове підвищення на 50% цін на газ, тепло і гарячу воду з 1 квітня – знищення українського народу триває».

Лідер «Батьківщини» пригадала цитату Михайла Салтикова-Щедріна про те, що «коли політики говорять про патріотизм, це означає – вони щось вкрали».

«Ось цим лушпинням – розмовами про реформи, боротьбу з корупцією, про їхній фейковий патріотизм – насправді прикривається, наприклад, продаж озброєння українського виробництва Росії», – зазначила вона.

Тимошенко також повідомила, що Стокгольмський інститут дослідження світу чітко назвав дати такого продажу, суми та вид зброї: «Я хочу запитати: це патріотизм? І чому досі немає парламентського розслідування та розслідування Служби безпеки України?»

До того ж, парламентар заявила, що «Батьківщина» підтримує блокаду торгівлі на крові на окупованих територіях.

«Підтримуємо і вимагаємо від парламенту провести публічну розмову на цю тему, ухвалити закон про окуповані території та всі інші нормативні акти, які чітко називають речі своїми іменами. Припиніть фінансувати війну, припиніть заробляти на війні, припиніть контрабанду з окупованими територіями, припиніть торгувати з країною-агресором, зокрема зброєю, а після цього говоріть про патріотизм», – наголосила Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова