Сергій Євтушок: Влада не піклується про чорнобильців повною мірою, бо їй просто байдуже

Влада не піклується повною мірою про чорнобильців, тому що їй просто байдуже.

Таку думку в програмі «Український формат» на телеканалі «NewsOne» висловив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок.

«Насправді владі байдуже до цих категорій громадян. Біль людей, які рятували нас, не відчути з печерських пагорбів», – сказав він.

Народний депутат також звернув увагу на проблему харчування дітей-чорнобильців.

Політик обурився цинізмом влади, яка сьогодні намагається заробити на тій мінімальній сумі, яка передбачена бюджетом на послуги з харчування дітей.

Сергій Євтушок пояснив, що це відбувається через тендери на послуги з харчування дітей, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, у навчальних закладах.

«Наведу приклад, який стався у Сарненському районі (Рівненщина). З’являються дві київські фірми, у яких немає можливості надати ці послуги –  ані виделки, ані ложки  – жодного устаткування. Проте вони якимось чином  виграють тендер на послуги з харчування дітей у навчальних закладах і стають генпідрядниками. Потім шукають субпідрядника, який врешті надає цю послугу з харчування на місцях, але за менші кошти. У результаті,  з  тих 18 грн на дитину припадає лише  13-15 грн. Ось, як обкрадають дітей!» – розповів політик.

Окрім того, народний депутат нагадав про  новий закон №6230, який пройшов вже перше читання.

«Цим законом уряд намагається через депутатів монетизувати послугу з харчування. Це може призвести до того, що такої послуги взагалі не стане», – попередив парламентарій.

Сергій Євтушок також повідомив, що «Батьківщина» зареєструвала законопроект 7333-1, що передбачає  забезпечення  громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, відповідним лікуванням.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова