Сергій Євтушок: Треба негайно перейти до реалізації плану з врегулювання ситуації на Донбасі

«Батьківщина»  вимагає від керівництва держави негайно перейти до реалізації плану з врегулювання ситуації на Донбасі на умовах України та наших партнерів з ЄС.

Про це повідомив народний депутат від фракції Сергій Євтушок у прямому ефірі телеканалу «NewsOne», коментуючи повернення контролю над окупованою частиною Донбасу.

Він також зазначив, що «Батьківщина» є учасником розробки нової світової концепції повернення миру в Україну.

За цією концепцією, передбачається три етапи реалізації плану: перший – введення миротворчої місії ООН, другий етап – введення міжнародної цивільної адміністрації, яка встановить дію українських законів. На третьому етапі передбачається переведення міжнародних миротворчих сил на кордон між Україною і Росією, додав парламентарій.

«А далі – це підняття економіки та розвиток регіону», – підсумував Сергій Євтушок.

Окрім того, політик нагадав про передвиборчі обіцянки президента про нібито закінчення війни за декілька тижнів.

«Не виконав. Він несе відповідальність за це як президент. Він має вирішити ситуацію», – наголосив народний депутат від «Батьківщини».

Коментуючи проведення виборів на окупованих територіях, Сергій Євтушок зазначив: «Ми зможемо говорити про вибори на окупованих територіях тільки тоді, коли ми отримаємо свої території, окуповані Росією, назад, коли на цих територіях почнуть діяти українські закони», – зазначив він.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова