Сергій Євтушок: Монетизація субсидій – це прямий підкуп виборців

Рішення президента та уряду виплатити субсидії у готівковій формі – це прямий підкуп збіднілих українців напередодні виборів.

Про це в прямому ефірі телеканалу ZIK сказав народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок.

«Чому це не робили раніше? Я вважаю, що зараз це робиться під вибори, це прямий підкуп виборців. Пілотний для Порошенка проект, що існуватиме лише до 31 березня», – наголосив він і додав, що команда «Батьківщини» неодноразово апелювала до уряду про необхідність монетизації.

Сергій Євтушок переконаний, розміщена на сайті Кабміну інформація про проведення верифікації соціальних виплат, зокрема субсидій, – це пряме скорочення кількості тих людей, які їх отримують.

«Ми бачимо ситуацію у приймальнях народних депутатів. До нас приходять люди і кажуть, що отримували того року субсидію, а зараз – ні. Їм дають банальні відмовки: то один, то інший документ принесіть. Ганяють пенсіонерів!» – обурився політик.

Окрім того, депутат від «Батьківщини» нагадав, що нині борги по системі за газ, тепло та електроенергію вже становлять понад 60 млрд грн і ця сума надалі тільки збільшуватиметься.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова