Сергій Євтушок про премії «Нафтогазу»: Поділити гроші, які ще не надійшли до бюджету, – злочин

Те, що керівництво «Нафтогазу» поділило гроші, які ще не надійшли до держбюджету після перемоги у Стокгольмського арбітражі, – це злочин.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок у прямому ефірі телеканалу «Прямий», коментуючи заборону уряду на виплату надмірних винагород працівникам державних компаній.

За словами політика, премії керівництву «Нафтогазу» обурюють будь-якого громадянина, який не може навіть по тарифах сплатити.

«Насправді гроші від перемоги над «Газпромом» не надійшли до бюджету. Окрім того, на сьогодні уряд не добирає до дохідної частини запланованих 5 млрд грн. Це відображається на показниках у регіонах – зірвані плани по ДФРР, не будуються заплановані об’єкти, оскільки немає надходжень до бюджету. Поділити гроші, витягнувши їх з бюджету, з кишень українців – це злочин», – наголосив він.

До того ж народний депутат зауважив, що «Нафтогаз» – це корупційний орган, який нічого не виробляє, а збагачується за рахунок підняття тарифів.

Сергій Євтушок також вважає, що заява прем’єр-міністра про заборону виплати надмірних винагород працівникам держкомпаній правильна, але запізніла.

«Гроші вже поділено. Премія не є обґрунтованою, адже вона не приносила річного прибутку підприємства в бюджет. Якби вони виробили стільки доходу, то можна було б преміювати за річний прибуток, як це роблять у світі – від 1-3%. А тут нетипова ситуація для того, щоб брати такі величезні гроші, коли вони так потрібні країні», – пояснив парламентарій.

«У керівництва «Нафтогазу» апетити зросли, але настане час, коли українці не платитимуть за броньовані автомобілі та мільйонні премії для Коболєва через тарифний тягар, а будуть розвивати вітчизняні газові родовища», – підсумував він.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова