Сергій Євтушок: Після виборів НАК «Нафтогаз» буде ліквідовано, а ціну газу знижено вдвічі

Після приходу до влади Юлії Тимошенко НАК «Нафтогаз України» буде ліквідовано як непотрібного посередника, ринок газу буде демонополізовано, що дозволить знизити ціни на газ для населення щонайменше вдвічі.

Про це заявив у прямому ефірі на телеканалі «Еспресо» народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок.

Він переконаний, український народ може отримувати природний газ напряму від державного підприємства «Укргазвидобування», не використовуючи «послуги» корупційного монстра НАК «Нафтогаз».

За словами Сергія Євтушка, «Нафтогаз» – це компанія, яка нічого не виробляє, а накручує свої відсотки. Вони беруть в «Укргазвидобування» газ за низькою ціною, продають його людям за ціною, яку встановив уряд за командою Порошенка, і отримують надприбутки, звернув увагу народний депутат.

Він запевнив, що одразу після перемоги на виборах новий президент подасть до парламенту законопроект про зміну порядку забезпечення населення газом. Українці отримають газ власного видобутку, як було від початку здобуття Україною незалежності і до 2014 року, а ціна на газ буде знижена вдвічі, що суттєво зменшить видатки на житлово-комунальні послуги, підсумував Сергій Євтушок.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова