Сергій Євтушок: Після ліквідації «Нафтогазу» борги «Газпрому» отримуватиме Кабмін

Борг російського “Газпрому” Україні після ліквідації “Нафтогазу” отримуватиме Кабінет Міністрів.

Про це у своєму блозі у виданні «UaInfo» розповів народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок.

«Не хвилюйтеся – Росія і «Газпром» заплатять все до останньої копійки. Ці гроші підуть не на мільйонні премії керівництву «Нафтогазу». Ці гроші мають піти людям, а не в кишені чиновників! Бо Росія винна борг Україні, а не «Нафтогазу». І після його ліквідації право вимагати борг з Росії перейде до Кабінету Міністрів, а це є урядова структура, це представники українського народу», – написав він, коментуючи реакцію представників влади на заяви Юлії Тимошенко щодо необхідності ліквідувати  «Нафтогаз» як непотрібного корупційного посередника.

Він також зазначив, що з приходом нової влади ринок газу буде демонополізовано і це дозволить знизити ціни на газ для українців щонайменше вдвічі. Саме перспектива втрати корупційних надприбутків, на думку депутата, і змушує нині президентських посіпак мстити Юлії Тимошенко, яка принципово відстоює інтереси простих людей.

«Судячи із усього, Юлія Тимошенко вкотре зачепила Порошенка за живе, викривши його намір привласнити ГТС та пообіцявши ліквідувати корупційних посередників. Такий само ґвалт «порохоботи» влаштовували і коли «Батьківщина» виступила проти нечуваних премій керівникам «Нафтогазу» , – написав Сергій Євтушок.

Окрім того, народний обранець нагадав, що ліквідація «Нафтогазу» – це одна вимог Третього Енергопакету законодавства ЕС, який набув чинності у 2011 р.

 І Україна брала зобов’язання по імплементації цього пакета ще в липні 2010 року, коли був ухвалений закон «Про засади функціонування ринку природного газу».

«Нафтогаз» – це курка, яка несе золоті яйця. Це прибуткова корпорація, то навіщо ж її ліквідовувати?..Єдине що ці золоті яйця до народа не доходять», – зауважив політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова