Сергій Євтушок: Голосування за нового голову НБУ неможливе без звіту Гонтаревої

Голосування за нового голову Національного банку України не може відбутися, поки Валерія Гонтарева не прозвітує перед парламентом.

Про це в ефірі телеканалу «NesOne» заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок.

«Голова НБУ має надати народним депутата ВРУ повноцінний звіт. Ми маємо отримати від неї чітки відповіді на такі запитання: чому за часи її керівництва здійснювався такий непрозорий менеджмент, чому здійснювалася маса заходів з рефінансування банків, чому ж закривалися банки, які навіть не подавали ані найменшої ознаки про фінансові проблеми. Також нас цікавить,  чому знецінено курс національної валюти. На ці питання їй доведеться відповідати», – зазначив він.

І тільки після звіту, наступного дня на порядку денному парламенту має розглядатися питання про призначення нового голови НБУ, переконаний Сергій Євтушок.

Представник «Батьківщини» також вважає, що є достатньо підстав для притягнення очільниці НБУ до відповідальності за знищення фінансової системи країни.

«Ми підготуємо заяви до силових структур для того, щоб порушити кримінальну справу проти Гонтаревої», – підсумував парламентарій.

Нагадаємо, «Батьківщина» вже понад півроку вимагає звіту Гонтаревої у ВРУ. Фракція пропонує створити Тимчасову слідчу комісію щодо розслідування діяльності голови НБУ.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова