Юлія Тимошенко: Не можна обмежуватися заміною керівника Нацбанку, потрібно зупинити викачування грошей з економіки

За сприяння влади Національний банк України був перетворений на великий насос, який викачував гроші з кишень українців, з державного бюджету, викачував дуже жорстко та чітко. І, на жаль, ці схеми продовжують працювати й зараз.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».

«Кожного місяця з економіки країни вимивають понад шість мільярдів гривень. На ці ж гроші можна і пенсії підвищити, і заробітні плати, можна нормально кредитувати підприємства, люди можуть іпотечні кредити отримати під 2-3%. Але всього цього не відбувається, бо в Національний банк вмонтований такий от насос», – обурилася лідер партії.

Юлія Тимошенко наголосила, що звільнення очільника НБУ Якова Смолія, за яке сьогодні проголосувала «Батьківщина», має бути лише першим кроком. За її словами, фракція ініціюватиме створення парламентської ТСК для розслідування діяльності керівництва Нацбанку.

«І бажано не лише за останні шість років, а взяти 10, 15 років і подивитися, що там взагалі відбувалося», – зауважила Юлія Тимошенко.

Та найголовніше, підкреслила лідер «Батьківщини», зупинити злочинні схеми з вимивання грошей з економіки й змінити усю стратегію фінансової політики держави – в інтересах українців, в інтересах вітчизняної економіки.

«Не можна зупинятися на заміні Смолія його нинішньою заступницею, що продовжить ту ж згубну політику. Потрібні зміни, на які вже рік очікують люди», – наголосила Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова