Сергій Євтушок: Держполітика щодо дітей-чорнобильців – неприпустима

Нинішня державна політика, яку здійснює влада щодо осіб низки соціально незахищених категорій, є неприпустимою і потребує перегляду.

Про це у кулуарах Верховної Ради України сказав народний депутат України фракції «Батьківщина» Сергій Євтушок, передає INTV.

З огляду на це фракція «Батьківщина» не голосувала за проект закону №6230 щодо виплати грошової компенсації на харчування дітей-чорнобильців, адже реалізація відповідної ініціативи несе серйозні ризики щодо забезпечення якісного харчування дітей.

За словами політика, відповідний документ дійсно передбачає можливість монетизації пільг, які існують щодо харчування дітей у навчальних закладах, проте така ініціатива матиме серйозні наслідки.

«По-перше, я розцінюю ініціативу уряду щодо монетизації пільг як таку, що  може призвести до того, що така пільга взагалі перестане існувати. По-друге, я дивлюсь на родини – є благополучні, є неблагополучні. І може статись так, що у неблагополучних родинах батьки можуть забрати гроші собі, а дитина залишиться без харчування. Тому такий механізм не передбачає виконання основної мети – забезпечення харчування дитини», – пояснив він.

Також політик зауважив, що в питанні якісного забезпечення харчуванням дітей у низці закладів існують серйозні проблеми, які пов’язано із корупційними оборудками.

«Я неодноразово з відповідними запитами звертався до Антимонопольного комітету, тому що з’являються на тендерах фірми-метелики, які не мають жодного устаткування, але виграють ці тендери. Вони беруть підрядників і у такий спосіб крадуть ті мінімальні гроші, які передбачено на харчування дітей. Це – ганьба!» – обурено зауважив Сергій Євтушок.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова