Сергій Євтушок: Через неналежну роботу силових органів – під питанням безпека в державі

Робота українських правоохоронних органів змушує громадян сумніватись в належному рівні безпеки в країні.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок у прямому ефірі телепрограми «20/22 з Литвиненко та Ярошенко» на каналі «NewsOne».

«Події, що сколихнули нашу державу, вибухи в Балаклії та цинічне вбивство Вороненкова у центрі Києва, поставили на порядок денний питання про дієздатність українських силових структур. І, на превеликий жаль, змусили нас, українців, задуматись – наскільки взагалі безпечне життя в нашій державі?» – зазначив парламентар.

Євтушок вважає, що життя в Україні сьогодні справді є небезпечним і причиною цьому є неналежна робота правоохоронних органів.

«Силові структури мають дати відповідь: чому не було проведено превентивних дій для попередження такої катастрофи національного масштабу, як займання складів боєприпасів – стратегічно важливого державного об’єкту? Чому не був забезпечений належний рівень захисту одному з найважливіших свідків у справі про держзраду Януковича? Чому відповідальні за це держслужбовці почали працювати лише після того, як трагедія відбулась?» – наголосив представник фракції «Батьківщина».

Народний депутат висловив сподівання, що найближчим часом ситуація зміниться й Україна буде безпечною європейською державою.

«Дуже хочеться, щоб нарешті на всій території України був мир, щоб люди вільно могли пересуватись і їхньому життю не загрожувала ніяка небезпека, щоб наші «добрі сусіди» росіяни нарешті відстали від нашої держави і все ж таки дали нам можливість збудувати вільну демократичну країну. І ми самі, в середині нашої держави маємо прагнути цього, а той рівень корупції та безчинства, у якому погрузла наша держава сьогодні – це ганьба. Майдан вимагав справедливої влади – вона має бути і вона буде», – підсумував Сергій Євтушок.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова