Сергій Власенко: Позачергові вибори – це інструмент для зміни антиукраїнської політики влади

Позачергові вибори – це інструмент для зміни антиукраїнської ганебної політики, яку вже 3,5 роки проводить чинна влада.

Про це у середу, 13 грудня, заявив в ефірі телеканалу «NewsOne» Сергій Власенко.

«Влада розцінює нашу країну як велику корпорацію «Рошен», яку вона купила незаконно на приватизаційному аукціоні. Ця влада керує людьми, наче безсловесним натовпом», – зазначив він.

За словами депутата від «Батьківщини», Україна не витримає ще 2 роки правління такої влади.

«За того рівня непрофесійності правоохоронних органів, за того рівня корупції, що є зараз, ми ризикуємо втратити Україну», – сказав політик.

Сергій Власенко також пояснив, що наразі в нашій державі повністю розмиті державні інституції.

«Парламент не виконує тих функції, які на нього покладено. Він керується ззовні. Така сама ситуація з урядом. Окрім того, у той час, коли в нас не вирішено питання національної оборони, національної безпеки, відповідальний за це президент Порошенко їздить по країні і відкриває садочки. Ця влада не здатна нормально керувати країною. І це очевидно для всіх», – зазначив парламентарій.

Він переконаний, що без демократичної процедури перевиборів ситуація в країні не зміниться.

Народний депутат вважає, що українці мають вийти та висловити свою позицію щодо дій влади в мирний конституційний спосіб.

«Позачергові вибори – це не мета, це інструмент для зміни антиукраїнської ганебної політики. Але я переконаний, що Порошенко триматиметься за владу до останнього. А ця влада продовжуватиме розказувати вам через свої заангажовані телеканали, як ви добре живете. Згадайте, як президент розповідав про 144 реформи, а Гройсман – про зростання економіки. І згадайте тепер, які чудові пенсії ви отримуєте», – наголосив Сергій Власенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова