Сергій Власенко: Мінський процес – це глухий кут

Мінський процес сьогодні – це глухий кут, тому що він не передбачає жодних миротворців. Те, що Мінський процес визнали «глухим кутом» – це величезний крок вперед.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Батьківщини») Сергій Власенко.

Політик прокоментував зустріч у США лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко із спецпредставником Держдепартаменту США з питань України Куртом Волкером.

Сергій Власенко зауважив, що Курт Волкер як людина, яка глибоко занурена у процес мирного врегулювання збройної агресії Росії на сході України, зустрічається не лише з першими особами країни, а й тими політиками, які, на його погляд, мають в Україні вплив, яких підтримує українських народ, тож їхню думку він хоче почути.

«При цьому, не лише з Куртом Волкером зустрічалася Юлія Володимирівна. Тимошенко зустрічалася з Уессом Мітчелом, це теж представник Державного департаменту, який відповідає за напрямок, у тому числі, в Україні. Лідер «Батьківщини» мала зустріч у Державному департаменті із тими двома людьми, які станом на сьогодні відповідають за цей напрям. Крім цього, Юлія Володимирівна мала низку зустрічей, які ми поки що не афішуємо», – зазначив Сергій Власенко.

Гість програми зауважив, що те, що почали обговорювати концепцію миротворців, підтверджує, що Мінський процес не працює.

«Мінський процес сьогодні – це глухий кут, тому що жоден Мінський процес не передбачає жодних миротворців. Він передбачає, на превеликий жаль, зовсім інші речі. Мінський процес передбачає здачу українських територій, Мінський процес передбачає легалізацію бандитських формувань шляхом виборів без контролю кордону з боку України. Я маю на увазі українсько-російського кордону», – наголосив Сергій Власенко.

Політик переконаний, що те, що Мінський процес визнали «глухим кутом» – це величезний крок вперед.

«Що ж до миротворців: з миротворцями потрібно бути дуже обережними, бо тут всередині цього питання може бути низка маніпуляцій. Миротворці можливі лише в одному-єдиному випадку, якщо вони будуть контролювати якийсь певний невеликий період часу українсько-російський кордон», – вважає Сергій Власенко.

Інші ж сценарії, на його переконання, означатимуть «замороження» конфлікту.

ZIK, 11 лютого 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова