Сергій Власенко: Голосування за бюджет – це злочин проти української держави

«Батьківщина» не голосувала за Державний бюджет на 2019 рік, адже він не покращує соціальних стандартів, посилює поліцейську державу та містить відверто корупційні статті.

Про це заявив заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Власенко у кулуарах парламенту.

Він переконаний: голосування за цей бюджет – це злочин проти української держави.

«Усім, хто підтримав бюджет, доведеться за це відповідати: комусь – перед виборцями, комусь – перед законом», – зауважив народний депутат.

На його переконання, бюджет країни на наступний рік мав би будуватися на абсолютно іншій податковій системі: «І система надходження, і принцип розподілу коштів повинні теж бути абсолютно іншими».

Заступник Голови партії «Батьківщина» вважає, що не можна було формувати  Основний кошторис країни на тих тарифах, які закладені, і на чинній пенсійній системі.

Очевидний дисбаланс і в структурі зарплат державних підприємств, каже політик.

«Це неприпустимі речі, коли керівник «Нафтогазу» отримує 2 млн грн на місяць, а вчителька в селі – 4 тис. грн. Не можна бюджети на таких речах будувати!» – наголосив депутат.

Сергій Власенко обурився тим, що у бюджеті заплановано для президента та фонду його дружини загалом 1 млрд 700 млн грн.

«Порошенко собі на президентський фонд виділив 1 млрд грн на передвиборчий рік, щоб роздавати людям гроші, аби за нього голосували. Окрім того, на фонд, яким керує дружина глави держави, виділено ще 700 млн грн. Водночас, повністю на програму забезпечення житлом переселенців виділено лише 10 млн», –  обурився політик.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова