Сергій Власенко: Допит Порошенка є свідченням того, що судова система в Україні не є незалежною

Судова система в Україні не є незалежною, про що свідчить допит президента Петра Порошенка у справі про держзраду Януковича.

Про це повідомив у прямому ефірі телеканалу «NewsOne» народний депутат від «Батьківщини» Сергій Власенко.

«Сьогодні ми не мали допит свідка. Ми мали політичні заяви Петра Порошенка. А тепер про юридичні аспекти: суддя сказав, що президент відмовився від якогось імунітету. У мене питання: від якого імунітету відмовився Порошенко? Президент, за Конституцією України, має імунітет від кримінального переслідування. Але в нього точно немає імунітету перед свідченнями в суді, якщо його викликають», – зауважив політик.

Він згадав про заяву президента, у якій повідомлялося про те, що Порошенко вирішив піти в суд і дати свідчення.

«Пробачте, а хто Порошенко такий, що приймає такі рішення? Це чергове свідчення того, що судова система в Україні не є незалежною. Якщо Порошенко замість суду приймає такі рішення, чи піде він в суд, чи не піде, – це абсурд! І це точно не є кримінальним процесом. Це точно не є нормальним допитом свідка!» – обурився Сергій Власенко.

Окрім того, зазначив депутат від «Батьківщини», відсутність президента на допиті в Оболонському районному суді – це чергова обіцянка, яку він не виконав.

«Сьогодні ви очікували Порошенка в суді, а я очікував на те, що він припинить війну, як обіцяв, що продасть свій бізнес, що він буде Президентом України, гарантом прав та свобод. Заява Порошенка про те, що він піде в суд, – чергова в ланцюгу його обіцянок, які він не виконав», – заявив політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова