Сергій Власенко: 15-хвилинний виступ Юлії Тимошенко у Вашингтоні – це дуже почесно для України

На міжнародному обіді, який входить у програму Національного молитовного сніданку, Юлія Тимошенко мала 15-хвилинний виступ, і це просто було визначення ролі України у тій ситуації, яка сьогодні відбувається у світі і в Європі. Це дуже почесно для України.

Таку думку у ефірі телеканалу ZIK висловив народний депутат Сергій Власенко.

«Почнемо з непересічної, як для українських політиків, події – Молитовного сніданку у Вашингтоні, за участі президента США. Перелік офіційних осіб з американського боку, з якими проводила зустрічі пані Тимошенко, вражає. Це й Марк Рубіо, і Курт Волкер… Це були оглядини перед президентськими виборами?»,– запитала нардепа ведуча, журналістка Тетяна Даниленко.

«Рейтинги політичної сили на чолі із Юлією Тимошенко свідчать про лідерство серед українців, тож пані Тимошенко як політик такого рівня проводить міжнародні зустрічі та переговори», – наголосив нардеп.

Власенко зауважив, що читав багато нісенітниць про Молитовний сніданок і про поїздки представників різних політичних сил.

«Мені дуже цікаво, коли представники Блоку Петра Порошенка, припустимо, вустами першого віце-спікера, говорять про те, як погано туди їздити, маючи насамперед на увазі Юлію Володимирівну, але, з другого боку, їхній керівник фракції і їхня найбільша делегація поїхала на молитовний сніданок», – сказав представник «Батьківщини».

Він зауважив, що делегація від партії приїхала не лише задля Молитовного сніданку.

«Абсолютно очевидно, що той рівень зустрічей, які проводились, той рівень перемовин, які проводились, свідчить про те, що ми приїхали з робочою зустріччю. Так, при цьому Юлія Володимирівна була на низці заходів, присвячених Молитовному сніданку. До речі, на міжнародному обіді, який входить у програму Молитовного сніданку, Юлія Тимошенко мала 15-хвилинний виступ, і це просто було визначення ролі України у тій ситуації, яка сьогодні відбувається у світі і в Європі. Це дуже почесно для України», – наголосив політик.

Сергій Власенко зауважив, що Тимошенко зустрічалася не лише з Куртом Волкером.

«Юлія Володимирівна зустрічалася з Уессом Мітчелом, це теж представник Державного департаменту, який відповідає за напрямок, у тому числі, в Україні. Тимошенкомала зустріч у Держдепі із тими двома людьми, які станом на сьогодні відповідають за цей напрям», – уточнив Сергій Власенко.

UAINFO, 12 лютого 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова