Сергій Тарута: Уряд не виправдав очікувань українців

За сто днів роботи уряд не зробив нічого для розвитку економіки та припинення масового виїзду українців за кордон.

Про це  заявив народний депутат від «Батьківщини», перший заступник голови парламентського комітету з питань економічного розвитку Сергій Тарута, відповідаючи на запитання журналістів у Верховній Раді.

«Сьогодні перед Україною стоять серйозні виклики. Насамперед, війна. Ми бачимо, що уряд фактично усунувся навіть від економічної складової проблеми мирного врегулювання, передавши всю відповідальність президенту. Не менш важливий виклик – стан економіки та соціальної сфери. Ми бачимо, що життя українців не стало кращим. І це – показник недостатньої компетенції та непрофесіоналізму уряду», – заявив Сергій Тарута.

На думку депутата, уряд займається непотрібним «тюнингом» системи управління, замість того, щоб шукати шляхи повернення довіри до України з боку громадян та міжнародних партнерів.

«У мене теж була надія, що та довіра, яку люди надали команді президента, буде швидко конвертуватися в економічне зростання. Натомість у листопаді ще більше проявилися тривожні тенденції в економіці, згортання промислового виробництва, невиконання бюджету. Тому зараз, насамперед, потрібно рятувати хоча б те, що ще залишилося від економічного потенціалу країни», – резюмував Сергій Тарута.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова