Назріла потреба створення цивільного та військового урядів, – Валентин Наливайченко

Україна має запускати власну економіку і відбудовувати країну, не зволікаючи ні дня!

Тому вже  назріла потреба розділити уряд на цивільний та військовий, і таке розмежування повноважень дозволить виконавчій владі працювати ефективно.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Доцільно не створювати новий уряд чи міністерства, а чітко визначити повноваження та відповідальність! Цивільний уряд має терміново повернутися до повноцінної роботи, працювати щоденно, 24 години на добу, зокрема, на звільнених територіях. У його компетенції – запуск економіки, відбудова житла, робочі місця, причому терміново!» – наголосив політик.

На думку Наливайченка, з державних банків треба профінансувати закупівлю та виділення житла для вимушених переселенців, для людей, які через бомбардування й артилерійські обстріли російського агресора втратили житло.

Треба також викуповувати недобудоване житло, швидко його добудовувати й віддавати людям, які втратили домівки. Водночас з житловою програмою треба одночасно і паралельно створювати нові робочі місця, вважає народний депутат.

«Військова частина уряду має займатися забезпеченням усіх потреб країни під час воєнного стану. Насамперед постачанням зброї та знаряддя для ЗСУ та Територіальної оборони. Також у його компетенції має бути розподілення міжнародної мільярдної допомоги для потреб ЗСУ – закупівлі, виготовлення та ремонту всього необхідного, прозоро та без корупції», – пояснив Валентин Наливайченко.

Він переконаний: саме у цьому ключ до економічної стабільності України, поки ЗСУ захищають країну і дають відсіч російському агресору.

 «Економіка – окремо, війна – окремо! Тим більше, що фінанси, при чому значні, для цих потреб надходять від наших міжнародних партнерів», – резюмував парламентар.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова