Сергій Соболєв: Гройсман мав йти у відставку, щойно розпалася коаліція

Володимир Гройсман мав подати у відставку не після президентських виборів, а одразу, як тільки розпалася коаліція – три роки тому.

Про це заявив перший заступник Голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв з парламентської трибуни під час обговорення відставки прем’єр-міністра Владимира Гройсмана.

«Ми голосуємо за його відставку», – наголосив народний депутат.

Як зазначив політик, Володимиру Гройсману довелося «працювати прем’єр – міністром, прикриваючи, як фіговий листок, всі оборудки, що йшли за його спиною і спиною окремих міністрів».

«У нас дійсно парламентсько-президентська республіка. Уряд не має бути продовженням Адміністрації Президента. Ви не можете брати участь ні в яких ситуативних кімнатах, з яких потім зникають якісь комп’ютери, сервери з якоюсь інформацією. Ви – голова уряду і ваша позиція – це позиція парламенту», – звернув увагу прем’єра представник «Батьківщини».

На переконання Сергія Соболєва, тепер ключове – з якими висновками вийде країна після існування уряду без коаліції.

«Невже не соромно було після Революції Гідності залучати «януковичів» до голосування по ключових питаннях та збирати голоси тих, хто керує їхніми фракціями? А потім у нас з’являються схеми «Роттердам +», «Дюссельдорф +», від яких страждають мільйони українців», – обурився заступник керівника фракції.

Як відомо, парламент не підтримав відставку прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, і Сергій Соболєв назвав це прогнозованим рішенням.

«Всі розуміли, що не буде рішення про відставку. На мій подив, всі ключові гравці самі себе «переграли». Принаймні, президент мав бути у залі. А якщо б відбулася відставка? Тоді відразу треба було вносити кандидатуру, яка буде або виконувати обов’язки, або на перехідний період керуватиме урядом», – сказав заступник керівника фракції у кулуарах парламенту.

 

 

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова