Кидаючи брудні звинувачення, чинна влада демонструє слабкість та страх, – Сергій Євтушок

Не зважаючи на брудні звинувачення з боку чинної влади, «Батьківщина» і надалі послідовно боротиметься за інтереси кожного українця.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок у прямому ефірі телеканалу NewsOne.

«Те, про що говорить Юлія Тимошенко, – це вимога українського народу. Люди сьогодні абсолютно не відчувають, що влада працює для них. «Батьківщина» ж зі свого боку продовжуватиме відстоювати інтереси українців, який би опір цьому не чинили у кабінетах на Банковій», – наголосив парламентар.

Сергій Євтушок вважає, що факт видалення з сайту Верховної Ради постанови про відставку прем’єр-міністра Гройсмана та його особисті заяви щодо Юлії Тимошенко демонструють слабкість чинної української влади і підтверджують її страх перед Тимошенко як політиком і «Батьківщиною» як командою.

Адже, за словами політика, усі соціологічні служби чітко фіксують, що на сьогоднішній день найвищий рівень підтримки серед українців має саме «Батьківщина», а рейтинг її лідера вищий, ніж у будь-якого політика в Україні.

«Влада повинна захищати свій народ, а не дбати лише про власні статки. Натомість, саме нинішній уряд має рівень корупції, найвищий за всю історію незалежної України. Водночас, прості люди доведені до відчаю урядовою політикою – неспівмірними комунальними тарифами, які вони не мають змоги сплачувати, та відміною соціальних програм, які були життєво важливими для багатьох українців», – зауважив Сергій Євтушок.

Народний депутат  також з розпочем розповів про те, як проводив прийом громадян у своєму виборчому окрузі в місті Сарни, що на Рівненщині. Саме у таких містечках, на його переконання, чітко видно, як впливає політика уряду на звичайних українців.

«Тільки уявіть собі, до яких злиднів доведені наші люди! Вони змушені приходити і просити допомоги в організації поминального обіду, ще будучи при житті, бо вже розуміють, що доживають останні деньочки, адже витратили все, що було на власне лікування. Вибачте, але витерпіти такі звернення просто неможливо!» – обурився представник фракції «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова