Юлія Тимошенко: Оцінка роботи уряду Гройсмана – «незадовільно»

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що народ України вже поставив уряду Володимира Гройсмана оцінку «незадовільно», отже немає потреби в паперових звітах, які прем’єр-міністр надіслав до парламенту.

Про це політик заявила журналістам в кулуарах ВРУ, коментуючи закінчення річного терміну роботи Кабінету міністрів під керуванням Володимира Гройсмана.

«Звіти уряду Гройсмана абсолютно зайві, оскільки в них влада напише безліч неправди, буде співати собі дифірамби, розповідати, як вона любить країну і як робить реформи! Реальний звіт уряду Гройсмана – це рівень життя людей. Чи можуть люди забезпечити свою родину, навчати та лікувати дітей, допомагати своїм батькам; як себе почувають пенсіонери; з чим залишився середній клас; реальний стан банківської сфери – ось це реальний звіт!» – наголосила Юлія Тимошенко.

На її думку, оцінювати ефективність роботи треба «не за паперами, які кинув Гройсман до ВР, не за «локшиною», яку він повісив людям на вуха через телеканали, а за вмістом холодильника, успішністю, рівнем розвитку малого та середнього бізнесу».

«Я вважаю, що йому потрібно поставити з великої літери «Незадовільно»! І це не я йому ставлю, а країна. Адже Гройсман – абсолютно непрофесійна людина і він є «дахом» усієї корупції в нашій державі разом з президентом Порошенком», – зазначила лідер «Батьківщини».

Народний депутат також вважає, що прем’єр Гройсман та президент Порошенко «поновили всі домовленості з клановою системою, працюють з нею, як єдиний механізм, адже відчувають, що втрачають владу».

«Вони намагаються забрати в народу сільськогосподарську землю, родовища з нафтою та газом, отримати преференції від падіння курсу гривні і тіньової торгівлі державними цінними паперами», – переконана вона.

Юлія Тимошенко також висловила обурення тим, що усі свої корупційні оборудки влада «прикриває війною, як ширмою» і заробляє на ній.

Підсумовуючи, лідер фракції пообіцяла, що «Батьківщина» не послабить боротьбу з корупціонерами та олігархами: «Ми знаємо, хто ви є насправді, і ми будемо об’єднувати людей в боротьбі за своє майбутнє».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова