Ростовський суд відмовився перенести розгляд справи Савченко до Москви

Ростовський обласний суд сьогодні, 21 серпня, відмовив у задоволенні клопотання захисту народного депутата України, делегата ПАРЄ Надії Савченко щодо зміни підсудності.

Справу української льотчиці розглядатимуть в Донецькому міському суді Ростовської області.

Про це у Twitter написав захисник української льотчиці Ілля Новіков.

«Справу Савченко залишили в Донецьку (сюрприз). З позитивних підсумків – ми відіграли в них місяць та встигли підготувати експертизи», – написав він.

За його словами, захист української льотчиці не подаватиме апеляцію.

«Практичного сенсу в цьому немає, а Надя сама просила не робити нічого такого, що може затягнути процес. Серпень ми в них і так відіграли – 30 липня я подавав клопотання про зміну підсудності з думкою виграти тиждень-два на переклад щойно отриманих експертиз з української. Ніхто з нас не думав, що в Ростові педантично витримуватимуть всі призначені терміни, враховуючи те, як перед цим квапилися із закінченням слідства і підганяли ознайомлення. У результаті ми отримали зайвий місяць, і добре його використовували. У нас все готово», – зазначив адвокат.

Нагадаємо, глава Парламентської асамблеї Ради Європи Анн Брассер висловила занепокоєння щодо перенесення судових слухань у справі Надії Савченко в місто Донецьк Ростовської області (Росія).

«Я поділяю ваше занепокоєння перенесенням судових слухань у вашій справі в місто Донецьк Ростовської області у Російській Федерації і я закликатиму російську владу негайно відреагувати на ці занепокоєння», – написала вона у своєму листі до української льотчиці.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова