Олександр Трохимець: Суд визнав незаконним підвищення ціни на газ

Сьогодні, не побоюсь цього слова, історичний момент для України.

Брехня від уряду Гройсмана, яку він, політики та оточення всіляких «експертів» та «реформаторів» вкручували у свідомість українців протягом останніх 3-х років, стала брехнею юридично!

Колегія суддів Окружного адміністративного суду міста Києва у складі головуючого судді Євгена Аблова та суддів Мазур А.С., Чудак О.М. винесли історичне для України рішення. Суд визнав протиправною та нечинною З МОМЕНТУ ПРИЙНЯТТЯ Постанову Кабміну 315 від 27.04.2016 року за позовом Юлія Тимошенко. Тобто формула «Дюссельдорф плюс» визнана незаконною судом!

Що це означає для простого українця?

  1. «Нафтогаз» повинен повернути всі гроші, які він отримав з кишень українців протягом періоду з травня 2016р. по листопад 2018 року.
  2. Ми можемо так само в судовому порядку відмінити наступні підвищення ціни на газ для населення за подальші періоди і повернути свої гроші.
  3. Члени Кабміну і особисто Гройсман мають понести відповідальність за прийняття незаконного рішення, яке потягло за собою збитки мільйонів громадян та бюджету України на сотні мільярдів гривень. Юридичну, політичну і кримінальну.

І це далеко не повний перелік позитивних для кожного з нас наслідків!

Далі буде…

Олександр Трохимець, офіційний представник Юлії Тимошенко у «тарифних» судових процесах проти уряду та НКРЕКП, Facebook, 4 березня 2019р.

Читайте також:
Підвищення ціни на газ було незаконним і необґрунтованим, – суд задовольнив позов Юлії Тимошенко
Юлія Тимошенко: Ми перемогли – суд визнав незаконним підвищення ціни на газ

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова